БЛОГ

Оптовим покупцям

Ексклюзивна пропозиція оптовим покупцям — ціни виробника, вишиванки оптом від 10 штук!

Наша компанія — вітчизняний український виробник, який вже не перший рік працює у сфері етно моди, створює і продає вишиванки оптом і в роздріб. Вироби виконані в традиційному стилі, розроблені й нові сучасні моделі.

Якщо Ви хочете отримати справжню якість не тільки у вигляді акуратної роботи, але з дотриманням національних традиційних прийомів вишивки, шукати більше не потрібно! Починаючи співпрацювати з нашою компанією, Ви отримуєте безперечну вигоду і відмінну продукцію, що користується попитом.

Чому з нами вигідно і корисно співпрацювати:

— ми зібрали гідну колекцію національних орнаментів з усіх куточків нашої рідної України;

— створюємо моделі вишиванок та інших виробів у відповідності з традиціями кожної області. Наші вироби — справжні обереги;

— якість ручної та машинної вишивки відповідає найвищим вимогам;

— широкий асортимент тканин;

— оптові ціни виробника;

— діє гнучка система знижок, включаючи накопичувальні бонуси.

Саме тому, купити вишиванки оптом від виробника —  це економічно вигідно. Гарантія якості вам забезпечена!

Обладнання та колектив

Наш цех машинної вишивки обладнаний японським і німецькими обладнанням. Схеми вишивки як відновлюються за історичними фото і малюнками, так і створюються з нуля. За добу можна створити 48 моделей різної складності.

Техніки вишивки: гладь або хрестик, кольорова гамма — будь-яка. Складність візерунка на обсяг не впливає. Кожен майстер має великий талант і справжнє чуття, тому вироби виглядають особливо ошатно і красиво.

Наші оптові клієнти

Виробництво швидко росте і розвивається. Маючи 4 магазини в м. Полтава та інтернет-магазин, ми активно співпрацюємо з покупцями, охочими придбати вишиванки оптом і прагнемо працювати з ними на постійній основі.

Ми пропонуємо співпрацю всім зацікавленим організаціям, магазинам і підприємствам, як на території України, так і за її межами. Адже наші вишиванки неодноразово виїжджали в якості подарунків і сувенірів в Австралію, Канаду, США та до країни Європи. Всі вміння наших майстрів і творчий потенціал дизайнерів до Ваших послуг.

Готові обговорювати деталі — ми завжди відкриті до діалогу!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *