БЛОГ

Чоловічі вишиванки

Чоловіча вишиванка з бежевого льону

Чоловічі вишиванки дуже популярна і модний одяг в Україні. Як зріле населення, так і молоді люди надягають їх без особливих причин, просто одягаєш її і тобі комфортно. В орнамент наші прабатьки вклали таємний сакрально магічний сенс. У кожній області, а то й у села був свій орнамент по візерунку і кольором, якого можна було визначити звідки прибув її володар. Традиційно їх вишивали жінки своїм чоловікам і синам. Оскільки чоловік був захисником і опорою сім’ї, то при вишиванні жінки використовували магічні знаки обереги. Вони вишивали читаючи молитви, заряджаючи позитивною енергетикою любові. Тому вишита сорочка не просто одяг, але оберіг під час воєн, хвороб і т.д.

Чоловічі вишиванки шили з комірами з виложистими, стійкою або просто з вирізом. Цікаво, що на заході України більш популярними були сорочки з відкладним коміром, а на схід від Дніпра без комірів або зі стійкою. Носили чоловічі вишиванки заправленими в штани.

Інтернет-магазин NarodnyyButik пропонує великий вибір національного одягу для всієї родини. Ми ведемо продажу, як оптом, так і в роздріб. Асортимент товарів поповнюється регулярно. Так як користуються попитом і займають своє почесне місце в гардеробі молодих людей підтверджуючи цим їх причетність до традицій народу, і є особливо дорогим елементом сучасного одягу. асортимент: 1. Вишиті по сорочці. Раніше наші предки одягали такий одяг тільки в особливих випадках. 2. Чоловічі моделі, які одягати кожен день. Вони зручні елегантні і порівняно дешеві. 3. Визнано вишиванки на льоні. Категорія представляє моделі джемперів-вишиванок, з льону. У таких приємно відпочити трохи прохолодні літні вечори. 4. Ручна робота. Вона завжди привертала так як запорукою цієї роботи є дотримання всіх правил і технік. Ручне вишивання вимагає терпіння, часу, а головне наявність таланту. 5. Ви можете купити зі складу будь-яку вподобану вам виріб, товар якого немає в наявності оперативно отшиваются. У нас постійно, відбуваються різні акції, а також ми розробляємо індивідуальні пропозиції співпраці на самих хороших умовах. Доставка здійснюється протягом 1-3 днів (в залежності від відстані до пункту призначення та наявність товару на складі).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *