БЛОГ

Доставка та оплата

“Народний бутік” з радістю доставить ваші покупки в будь-яку точку України. Для цього ми користуємося послугами транспортних компаній. Товар буде у вас вже через 1-3 дні (залежно від форми оплати та обраного способу доставки).
 
Доставка
 
Доставка за допомогою “Нової пошти”
Ви можете забрати замовлення в будь-якому відділенні “Нової пошти” у вашому населеному пункті. Для отримання вам потрібно буде пред’явити документ, що засвідчує особу. Можливі наступні варіанти доставки:
 
 – Склад-склад;
 – Склад-двері;
 
Товар доставляється до будь-якого відділення “Нової пошти” протягом 1-2 днів. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами компанії-перевізника. Дізнатися список відділень “Нової пошти” у вашому місті ви можете ТУТ.
 
Доставка за допомогою “Укрпошти”
Якщо у вашому населеному пункті немає відділень “Нової пошти”, ми можемо передати замовлення “Укрпоштою”. У такому випадку термін доставки буде трохи довше. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами цієї транспортної компанії. Дізнатися детальніше про тарифи і швидкості доставки “Укрпошти” ви можете її на офіційному сайті.
 
Інші транспортні компанії
За бажанням клієнта можливі й інші способи доставки допомогою компаній “Інтайм”, “Гюнсел” та ін. Просимо обговорювати їх з нашим менеджером за телефонами +38 (066) 594-06-24 та +38 (096) 698-27-50.
 
Види оплати
 
Післяплата
Якщо ви користуєтеся послугами “Нової пошти”, можлива оплата післяплатою. У такому випадку ви оплачуєте доставку і вартість товару прямо у відділенні цього перевізника. Крім вартості замовлення та доставки, вам потрібно буде сплатити 2% від суми замовлення за переказ коштів по накладному платежу.
 
Передоплата на розрахунковий рахунок
При здійсненні передоплати вам не потрібно буде оплачувати додаткові кошти за доставку грошей, як при накладеному платіж. Реквізити для передоплати будуть надані вам менеджером, який відповідає за замовлення. Уточнити всі подробиці ви можете за телефоном +38 (066) 594-06-24 та +38 (096) 698-27-50.