БЛОГ

Гарантії безпечних покупок

«Народний бутик» працює згідно з Українським законодавством, а тому надає покупцям всі гарантії безпечної покупки, обміну і повернення продукції. Ми налаштовані на обопільно вигідне співробітництво, а тому докладемо всіх зусиль для максимально швидкого та оперативного вирішення проблеми.
Ви маєте право:
Повернути чи обміняти товар неналежної якості протягом 14 днів з моменту покупки. Обмін можливий за умови, що вироби не використовувалися, на них збережені ярлики або етикетки, мається чек. Всі витрати, які пов’язані з перевезенням товару, його пересиланням, несе покупець.
При відмові від покупки (і при дотриманні вищеописаних правил) споживач отримує назад свої гроші. Гроші повертаються з розрахунку вартості товару на день покупки. Повернення грошей здійснюється протягом 7 днів (точні терміни – за взаємною домовленістю сторін, але не більше 7 днів).
Якщо вам не підійшов товар або ви виявили виробничий брак – зв’яжіться з менеджером інтернет-магазину «Народний бутік» за телефонами +380990365954, +380677484938 або ж напишіть нам на пошту: narodniybutic3@gmail.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *