БЛОГ

Купити вишиванку

Купити вишиванку, що підкорила світ своєю красою в магазині NarodnyyButik

У наш час вишиванка стала не тільки якоюсь формою самовираження серед української молоді, а й встигла полонити світову моду, лаконічно вписавшись в елітну атмосферу. І сприймається зараз як вид народної творчості, що відкриває багатство і розмаїття творчого потенціалу народу. Вишита сорочка не просто одяг це особливий символ духовності, тепло рідного вогнища, ніжність маминих рук. Працюючи цілий днями, а іноді і місяцями над виробом, жінка наділяла його колосальної позитивною енергетикою, а вкладаючи душу, наділяла особливої цілющої силою.

Були часи, коли вишивка, була майже забута і поступово втрачала вою значимість, поступаючись більш новітнім і менш складним технологіям. Але на хвилі патріотизму і любові до Батьківщини вони стрімко повернулися в світ моди і набрали воістину величезну популярність. В даний час сорочка, вишита національним яскравим візерунком, стає все більш затребованною серед молоді. Це запорука відродження давніх національних коренів та історії, культури наших предків, їх глибокої мудрості і звичаїв. Адже культ цінностей, символіки, знань і звичаїв свого народу запорука збереження і благоденства нації.

Вишиванка, що зберегли саму суть і традиції, придбала дизайнерські модифікації це і вишиті піджаки, теніски, туніки, жакети, сукні. Одяг красива і індивідуальна, несе в собі дещицю історії і національної гордості. Майстринь вишивати зараз не так багато, як це було за старих часів, тому таке вбрання здебільшого вельми ексклюзиву. Проте, придбати її все таки поки можна.

Вишиті сорочки захоплюють композицією, колірним рішенням. Завжди різним і неповторним колоритом додаючи всього кілька швів, змінюючи нахил ліній, майстриня створює річ, повторити яку вже майже неможливо. Тому раніше вони як коштовності передавалися з одного покоління в наступне. І тільки завдяки цій унікальній традиції, ми маємо можливість бачити неоціненний скарб багатство візерунків і кольорів, швів і технік. І для того що б зберегти ці шедеври народного прикладного мистецтва, нам слід, навчиться, ще й правильно доглядати за ними, щоб багато років могли пестити наше око, а так же ними могли милуватися внуки, правнуки, і інші цінителі рукотворної краси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *