Цей договір публічної оферти укладається між продавцем, з одного боку, та Покупцем, будь-якою особою, яка акцептувала цю пропозицію, з іншого.

Цей договір адресований невизначеному колу осіб.

ТЕРМІНИ:

Продавець – Фізична особа-підприємець Павленко Людмила Миколаївна або будь-яка інша юридична особа, товар яких розміщений в Інтернет-магазині за адресою https: www.n-butik.com

Користувач – фізична особа, відвідувач сайту, який приймає умови угоди та має намір оформити замовлення на сайті https://www.n-butik.com/

Покупець – Користувач, який розмістив Замовлення на сайті https://www.n-butik.com/ з метою придбання товару для власного використання.

Сайт — інтернет-магазин, розміщений за адресою: https://www.n-butik.com/, де представлені Товари, які пропонуються для придбання Продавцем, а також умови оплати та доставки.

Товар — одяг, аксесуари та інші предмети, розміщені на сайті Продавця.

Замовлення — запит Покупця на придбання та доставку Товарів, вибраних на сайті, на вказану Покупцем адресу.

загальні положення

1.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою: https://www.n-butik.com/

1.2. Замовляючи Товар через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, розміщеними на сайті. У разі незгоди Користувач зобов’язаний негайно припинити використання сервісу та залишити сайт https://www.n-butik.com/

1.3. Чинні умови продажу товарів, а також інформація про товари, розміщена на сайті, є публічною офертою згідно зі ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувачеві/Покупцю. Нова редакція умов цього договору набирає чинності з її опублікування на сайті, якщо інше не буде передбачено самим договором.

1.5. Договір набуває чинності з моменту відправки Покупцю Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем замовлення на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефоном, вказаним на Сайті.

1.6. Повідомляючи Продавцю свій e-mail та номер телефону Користувач/Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем, а також третіми особами, залученими до виконання зобов’язань перед Користувачем/Покупцем. Дані використовуються з метою розповсюдження рекламних акцій, новин про знижки, акції, а також інші дії Продавця, про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язанням перед Покупцем у рамках цієї Публічної оферти. Здійснюючи Замовлення, Користувач/Покупець погоджується з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, залишаючись при цьому відповідальним за його виконання.

Предмет договору

2.1. Предметом Договору є надана Користувачеві можливість купувати для особистих потреб, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

Реєстрація на сайті

3.1. Реєстрація на Сайті здійснюється через розділ сайту «Вхід» → «Реєстрація». Реєстрація є бажаною, але не обов’язковою для оформлення замовлення.

3.2. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, яка надається Користувачем під час реєстрації.

3.3.Користувач зобов’язується не повідомляти третім особам логін та пароль, вказані Користувачем під час реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіну та паролю або можливості несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов’язується негайно повідомити про це Продавця.

Товар та порядок здійснення покупки

4.1. Продавець забезпечує наявність у себе товарів, представлених на сайті. Фотографії, які супроводжують Товар, є простими ілюстраціями щодо нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Описи та характеристики, які супроводжують Товар, не претендують на вичерпну інформативність та можуть містити друковані помилки. Для уточнення інформації щодо Товару Покупець може звернутись до Служби підтримки клієнтів.

4.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів у Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення, повідомивши про це Покупця шляхом надсилання відповідного електронного повідомлення або по телефону.

4.3. Покупець несе повну відповідальність за надання недостовірних відомостей, що унеможливило виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

4.4. У разі відсутності повністю або частково заздалегідь сплаченого Замовлення, Покупцеві пропонується заміна. У разі відсутності Товару на заміну вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю тим самим чином, яким було сплачено Товар раніше.

4.5. Замовлення Покупця оформляється згідно з процедурами, вказаними на Сайті у розділі «Інтернет-Магазин» → «Купити» → «Оформити замовлення».

4.6. Максимальний термін обробки та збору замовлення складає 5 днів. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про орієнтовну дату доставки шляхом направлення електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем під час реєстрації або за телефоном.

Доставка замовлення

5.1. Спосіб, а також орієнтовні терміни доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Клієнтам»→ «Доставка та оплата».

5.2. Доставка замовлень здійснюється по території України та за її межами. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується самостійно перевізником «Нова пошта», виходячи із ваги Товару, регіону та способу доставки. Розрахувати доставку Покупець може самостійно на офіційному сайті “Нова пошта” https://novaposhta.ua/.

5.3. Відправлення замовлень провадиться у 7-денний термін від дати підтвердження замовлення за наявності товару на складі. Під час доставки Замовлення вручається Покупцю або третій особі, зазначеній у Замовленні як Покупець або одержувач. У разі неможливості отримання Замовлення Покупцем, Замовлення може бути вручене особі, яка може надати точні відомості про Замовлення. Під час вручення Замовлення перевізник «Нова пошта» має право вимагати пред’явлення документа, який засвідчує особу одержувача.

5.4. Надсилання доставляється на вказаний Покупцем склад перевізника «Нова пошта». Для отримання посилки необхідно пред’явити паспорт та номер декларації. Номер декларації повідомляється Покупцеві будь-яким із способів: по телефону; мобільний додаток Viber; через програму Skype; відправляється за вказаною Покупцем адресою електронної пошти; SMS-повідомленням після відправлення замовлення. Відкрити посилку Покупець може попередньо оплативши її. Адреси та телефони офісів/відділень перевізника «Нова пошта» вказані на офіційному сайті «Нова пошта» https://novaposhta.ua/. Термін зберігання посилки на складі “Нова пошта” складає 5 днів. Після закінчення цього терміну посилка надсилається Продавцю, при цьому доставку оплачує Покупець.

5.5. Ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та проставлення підпису Одержувача у документах, що підтверджують доставку Замовлення.

Ціна та оплата товару

6.1. Ціна Товару вказується в гривні та включає всі передбачені законодавством податки.

6.2. Ціна товару вказується на сайті. У разі неправильної вказівки ціни замовленого Товару Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за відкоригованою ціною або анулювання Замовлення.

6.3. Ціна товару на сайті може бути змінена продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміни не підлягає.

6.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем:

6.4.1. готівковими коштами під час отримання Замовлення (у розмірі, що відповідає вартості Замовлення, зазначеної на Сайті, з урахуванням знижок у разі їх наявності) на умовах оплати післяплатою через перевізника «Нова пошта» (оплата здійснюється після отримання товару на складі перевізника «Нова пошта»).

6.4.2. безготівковими коштами шляхом перерахування коштів на картковий рахунок (картка КБ ПриватБанк) у гривні під час оформлення Замовлення (у розмірі, що відповідає вартості Замовлення, вказаній на Сайті, з урахуванням знижок у разі їх наявності).

6.5. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок та умови їх нарахування, вказані на Сайті, можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

6.6. Відсоток перевізника “Нова пошта” за доставку грошей від покупця продавцю покупець оплачує додатково.

Повернення товару та коштів

7.1. Повернення Товару здійснюється згідно з умовами повернення, зазначеними на Сайті.

7.2. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» протягом 14 календарних днів. Товар, який повертається, має бути відправлений Покупцем за наступною адресою: м. Полтава, «Нова пошта» відділення №10, ФОП Павленко Людмила Миколаївна, із вкладенням таких документів: власноручна заповнена заява про повернення товару з причиною повернення. Надсилання Товарів здійснюється за рахунок Покупця.

7.3. Повернення Товару належної якості:

7.3.1. Повернення Товару належної якості можливе протягом 14 календарних днів з моменту його одержання за умови, що Товар не був у використанні, а також були збережені: його товарний вигляд, споживчі властивості, етикетки, ярлики, лейбли, бирки у невикористаному вигляді, а також за наявності фабричного упакування. Не допускається нанесення на упаковку написів, адрес та іншого.

7.3.2. У разі відмови Покупця від Товару згідно з п. 7.3.1. Договору Продавець повертає йому вартість Товару на протяжний