ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ ЦІЛОДОБОВО
04.03.2018
З новою колекцієї у Дніпро :)
30.03.2018

Оптовим покупцям

Ексклюзивна пропозиція оптовим покупцям - ціни виробника, вишиванки оптом від 10 штук!

Наша компанія - вітчизняний український виробник, який вже не перший рік працює у сфері етно моди, створює і продає вишиванки оптом і в роздріб. Вироби виконані в традиційному стилі, розроблені й нові сучасні моделі.

Якщо Ви хочете отримати справжню якість не тільки у вигляді акуратної роботи, але з дотриманням національних традиційних прийомів вишивки, шукати більше не потрібно! Починаючи співпрацювати з нашою компанією, Ви отримуєте безперечну вигоду і відмінну продукцію, що користується попитом.

 

Чому з нами вигідно і корисно співпрацювати:

 

- ми зібрали гідну колекцію національних орнаментів з усіх куточків нашої рідної України;

- створюємо моделі вишиванок та інших виробів у відповідності з традиціями кожної області. Наші вироби - справжні обереги;

- якість ручної та машинної вишивки відповідає найвищим вимогам;

- широкий асортимент тканин;

- оптові ціни виробника;

- діє гнучка система знижок, включаючи накопичувальні бонуси.

Саме тому, купити вишиванки оптом від виробника -  це економічно вигідно. Гарантія якості вам забезпечена!

 

Обладнання та колектив

 

Наш цех машинної вишивки обладнаний японським і німецькими обладнанням. Схеми вишивки як відновлюються за історичними фото і малюнками, так і створюються з нуля. За добу можна створити 48 моделей різної складності.

Техніки вишивки: гладь або хрестик, кольорова гамма - будь-яка. Складність візерунка на обсяг не впливає. Кожен майстер має великий талант і справжнє чуття, тому вироби виглядають особливо ошатно і красиво.

 

Наші оптові клієнти

 

Виробництво швидко росте і розвивається. Маючи 4 магазини в м. Полтава та інтернет-магазин, ми активно співпрацюємо з покупцями, охочими придбати вишиванки оптом і прагнемо працювати з ними на постійній основі.

Ми пропонуємо співпрацю всім зацікавленим організаціям, магазинам і підприємствам, як на території України, так і за її межами. Адже наші вишиванки неодноразово виїжджали в якості подарунків і сувенірів в Австралію, Канаду, США та до країни Європи. Всі вміння наших майстрів і творчий потенціал дизайнерів до Ваших послуг.

Готові обговорювати деталі - ми завжди відкриті до діалогу!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *