Чоловічі вишиванки
04.03.2018
Вишиванка
04.03.2018

Про компанію

Ми сучасний український виробник, який шанує традиції, не забуває про своє коріння, однак всіляко прагне бути завжди попереду і впроваджувати все найновіше і досконале. «Народний бутік» - це мережа магазинів по Україні. Наші магазини знаходяться за адресами:
Головний офіс: 36000, Україна, Полтавськая область, Полтава, вул. Європейска, 6;
Магазин: м. Полтава, вул. Новий базар, 26;
Магазин: м. Київ, Спортивна площа, 1a, 3-й поверх - ТРЦ "Гулівер";
Магазин: м. Львів, пр.Свободи, 5, 2 п. - GERBERY шоу-рум;
Магазин: м. Миргород, вул. Гоголя, б. 135. 
 
Крім цього йде робота над побудовою дилерської мережі по всій Україні. Адже вишиванки та аксесуари «Народного бутіка» знамениті далеко за межами Полтави. На них є попит навіть закордоном.
 
Ми - патріотичний виробник
 
Вишиванки, вишиті спідниці, футболки, сорочки, пояси, шпильки і браслети - все це ми виробляємо самі. Нове німецьке та японське обладнання дає можливість не тільки проводити випуск унікальних виробів, а й забезпечити всіх бажаючих оптових покупців продукцією. Адже продуктивна потужність підприємства - 48 вишиванок на добу.
 
 
Причому візерунки можуть бути різної складності і кольорової гами. Гладь або хрестик - також не має значення. Техніка комп'ютеризована і вимагає мінімального втручання людини.
Крім використання загальнодоступних і широко відомих схем вишивки, ми по фотографіях і малюнках відновлюємо вишивки минулих часів. Паралельно йде робота над створенням унікальних нових рішень. Деякі з наших вишивок є унікальними з історичної та культурної точки зору. Саме тому вибираючи «Народний бутик» ви обираєте вітчизняного виробника, який зацікавлений у пожвавленні національних традицій.
 
 
Вишивка - це стиль вашої Батьківщини
 
Стильний модний одяг - це завжди впевненість і задоволення від кожної хвилини життя. Інтернет-магазин "Народний бутік" дає Вам можливість вибирати одяг в будь-який зручний для Вас час. Ми гарантуємо якість нашої продукції і матеріалів з яких вона створена. Інтернет-магазин «Народний бутик» - це модний одяг для жінок, чоловіків і дітей. Перефразовуючи народну мудрість, можна сказати, що «вишиванці всі віки покірні». Для колективу мережі магазинів "Народний бутік" одяг - це не тільки робота, це ще й покликання, природна життєве середовище.
 
 
Магазин одягу Народний бутик - це:
 
- зручні схеми доставки та оплати;
- різноманітні дисконтні програми;
- сезонні розпродажі;
- знижки, які можуть досягати 90% (якщо ви хочете отримувати повідомлення про знижки, зареєструйтесь, як постійний покупець).
 
Гарних вам покупок, дорогі друзі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *