БЛОГ

Про компанию

Ми сучасний український виробник, який шанує традиції, не забуває про своє коріння, однак всіляко прагне бути завжди попереду і впроваджувати все найновіше і досконале. «Народний бутік» — це мережа магазинів по Україні. Наші магазини знаходяться за адресами:

Головний офіс: 36000, Україна, Полтавськая область, Полтава, вул. Європейска, 6;

Магазин: м. Полтава, вул. Новий базар, 26;
Магазин: м. Київ, Спортивна площа, 1a, 3-й поверх — ТРЦ «Гулівер»;
Магазин: м. Львів, пр.Свободи, 5, 2 п. — GERBERY шоу-рум;
Магазин: м. Миргород, вул. Гоголя, б. 135.
Крім цього йде робота над побудовою дилерської мережі по всій Україні. Адже вишиванки та аксесуари «Народного бутіка» знамениті далеко за межами Полтави. На них є попит навіть закордоном.
Ми — патріотичний виробник
Вишиванки, вишиті спідниці, футболки, сорочки, пояси, шпильки і браслети — все це ми виробляємо самі. Нове німецьке та японське обладнання дає можливість не тільки проводити випуск унікальних виробів, а й забезпечити всіх бажаючих оптових покупців продукцією. Адже продуктивна потужність підприємства — 48 вишиванок на добу.
Причому візерунки можуть бути різної складності і кольорової гами. Гладь або хрестик — також не має значення. Техніка комп’ютеризована і вимагає мінімального втручання людини.
Крім використання загальнодоступних і широко відомих схем вишивки, ми по фотографіях і малюнках відновлюємо вишивки минулих часів. Паралельно йде робота над створенням унікальних нових рішень. Деякі з наших вишивок є унікальними з історичної та культурної точки зору. Саме тому вибираючи «Народний бутик» ви обираєте вітчизняного виробника, який зацікавлений у пожвавленні національних традицій.
Вишивка — це стиль вашої Батьківщини
Стильний модний одяг — це завжди впевненість і задоволення від кожної хвилини життя. Інтернет-магазин «Народний бутік» дає Вам можливість вибирати одяг в будь-який зручний для Вас час. Ми гарантуємо якість нашої продукції і матеріалів з яких вона створена. Інтернет-магазин «Народний бутик» — це модний одяг для жінок, чоловіків і дітей. Перефразовуючи народну мудрість, можна сказати, що «вишиванці всі віки покірні». Для колективу мережі магазинів «Народний бутік» одяг — це не тільки робота, це ще й покликання, природна життєве середовище.
Магазин одягу Народний бутик — це:
— зручні схеми доставки та оплати;
— різноманітні дисконтні програми;
— сезонні розпродажі;
— знижки, які можуть досягати 90% (якщо ви хочете отримувати повідомлення про знижки, зареєструйтесь, як постійний покупець).
Гарних вам покупок, дорогі друзі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *